Omuzlarınızdaki Yükü Almak için Hizmetinizdeyiz...

GÖNDERİ TAKİP

Lütfen gönderi takip numaranızı giriniz.

Sorgula

HİZMETLERİMİZ

about-us

SEÇ KURYE

Omuzlarınızdaki Yükü Almak için Hizmetinizdeyiz.

Seç Kurye, çeyrek asırdır kazandığı tüm deneyimi, bağlı bulunduğu sektördeki yenilikçi, çağdaş ve çağına yaraşır fikirlerle harmanlayıp, değişim de bu minvalde tamamlamıştır. Böylece daha pratik, sürdürülebilir ve teknolojik alt yapı ile desteklenmiş bir platformu, birçok iş koluna açarak bireysel girişimlere/alışverişlere lojistik, depolama, bayi/perakende satış hizmeti sunan bir hizmet portalına dönüştürmeyi başarmıştır

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın günümüz koşullarına ve uluslararası standartlara uygunluk açısından yeniden düzenlediği ve lojistik firmalarının mutlak edinmesi gereken belgeler olan, N1 ve K1 belgeleri ile Seç Kurye Dağıtım Hizmetleri çatısı altında;

1-    E-Ticaret Taşımacılığı

2-    Soğuk Zincir Taşımacılığı

3-    Medikal Ürün Taşımacılığı

4-    Soğuk Hava Depolama ve Depolama 


hizmeti vermektedir.

Daha Fazla

Çözümlerimiz

card-1

E-Ticaret Taşımacılığı

Gönderiniz verdiğiniz adrese kuryelerimiz tarafından ulaştırılır.Teslim edilecek kimse bulunmaması durumunda adrese bir ziyaret notu bırakılır.

Daha Fazla
card-1

Soğuk Zincir - Gıda Dağıtımı

Markamız olan SEC FRIGO ile -18oC dereceli soğutuculu (frigo) araçlarımız ile ürünlerinizi soğuk zincir kırılmadan adresinizden alıp müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Daha Fazla
card-1

Bölgesel - Insert
Dağıtımı

Insert dağıtımı, Door & Door, Apartman kapısı şeklinde yapılmaktadır. Müşterilerin istemiş oldukları dağıtım alanına teslimat yapılmaktadır. Teslimat raporları bina, bina girişi ve posta kutusu fotoğraflarıyla belgelenerek yapılmaktadır.

Daha Fazla
faq

Evet. Seç Kurye gönderilerinize “Kapıdan Kapıya” sistemiyle hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak çağrı verebilir veya periyodik günlerde gönderilerinizin alınmasını sağlayabilirsiniz.

faq Evet. Seç Kurye şehiriçi, yurtiçi Ayrıca talep edildiği takdirde gönderimini yapmasa da Seç Kurye müşterilerine zarflama, paketleme, poşetleme, harmanlama gibi hizmetler de vermektedir.

Evet. Seç Kurye yurtiçi kargo ve imzalı toplu dağıtım hizmetleri sonunda müşterilerine teslim detay raporu vermektedir. Bu rapor alıcı kişinin ad, soyad,telefon ve teslim aldığı tarihi içermektedir.

Alıcısı Adreste Bulunmayan Gönderiler için kurye tarafından adrese haber formu bırakılır ve bilgisi verilen gönderiyle ilgili alıcının Seç Kurye ile iletişime geçmesi sağlanır. Teslimat için ofisi arayan alıcıdan yeni bir adrese teslimatı sağlanır ya da ofis adresi verilerek alıcının bizzat Seç Kurye ofisine gelerek gönderisini teslim alması sağlanır. Bu durum müşteriyle Seç Kurye arasında yapılan anlaşmaya bağlıdır.

Evet. Daha önceden bilgilendirme yapıldığında ve teslimat saati, günü ve ürünün cinsi hakkında detay verildiğinde, ürüne uygun araç ile adresten teslim alma işlemini yapıyoruz.

3 farklı yöntem ile ödeme seçeneği sunmaktayız. Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi/banka kartı ile ödeme, hesaba eft/havale ile ödeme.

Evet. Yazılımı tamamen işletmemize ait olan takip sistemimiz ile tüm süreci başından sonuna kadar güvenle takip edebilirsiniz.

Evet. +4 derece gereksinimi olan tüm gıda ve medikal ürün çeşitleri için firmalara depolama imkânı sunmaktayız. -18 derece gereksinimi olan ürünler için sadece lojistik hizmeti verilmektedir.

Evet. Soğuk zincir gerektirmeyen ve SKT süresi uzun olan ürünler için depolama hizmeti sunulmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası haftada 2 gün,
Eskişehir, Bozüyük, Ankara , Balıkesir, Manisa, İzmir illerine 2 haftada bir
önceden planlaması yapılması koşulu ile sevkiyatımız bulunmaktadır.

Evet. Proje bazlı tüm sevkiyatlar için Ege, Batı Karadeniz ve Marmara bölgelerinde ekspres dağıtım gerçekleştirmektedir. Bunun için ayrı bir bütçe çıkarılmaktadır.

Bize Ulaşın

Her türlü bilgi, öneri, istek ve danışmanlık sorularınız
için bize ulaşabilirsiniz

Daha Fazla